Kurumsal

Cadde Motors Hakkında

CADDE MOTORS OTO TİC.LTD.ŞTİ.

1999 yılında İstanbul Kadıköy’de Subaru yetkili bayiliği yapan ve 2006 yılından itibaren Ataşehir’de 2000 metrekare alanlık tesisinde faaliyetlerine devam ederek Cadde Motors Subaru yetkili servisi,Cadde Motors Sigorta acenteliği ,Continental bayiliği ve Sıfır ve İkinci El Araba alım-satım faaliyetlerini sürdürmektedir.

Müşteri odaklı yaklaşımı , deneyimli kadrosu ile her zaman müşterisinin yanında olmayı hedefleyen Cadde Motors iyi fiyat doğru hizmet ve mutlu müşteri felsefesini kendine ilke edinmiştir. Alanında uzman personelleriyle birlikte müşterilerine hizmet etmeye devam etmektedir.

Cadde Motors müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı amaç edinmiş ve sektöründe gelişime açık, öncü bir şirkettir.

 

Vizyonumuz

 

Otomotiv sektörünün, Dünya genelinde talep gören tüm orijinal ve  yedek parçaları ile birlikte, bu süreçlerde kullanılan çok çeşitli sarf malzemelerini ekonomik çözümler sunarak sağlayan ve aynı zamanda bu süreçlere ait tüm teknolojik ve danışmanlık hizmetlerini de temin edebilen lider şirketi olmayı ilke ediniriz.

 

Misyonumuz

 

Dünya ve yurt genelindeki müşterilerimizin ortak ya da farklı beklentilerini tam olarak algılama yeterliliğine sahip kaliteli, eğitimli, deneyimli çalışanlarımız ve yönetici kadromuz sayesinde, tüm ürün ve hizmet beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya odaklanırız.

Zengin ürün çeşitliliğimiz ve müşterilerimizin özel sistem üzerinden kolaylıkla ulaşabildiği geniş stoklarımızı, avantajlı fiyat politikamız ile birleştirerek Otomotiv Dünyasının en güvenilir ve yenilikçi çözüm ortağı olmayı hedefleriz.

CADDE MOTORS OLARAK DEĞERLERİMİZ ;

En iyiyi hedefleriz,
Memnuniyeti sağlarız,
Sorumluluk alırız,
Güven veririz,

Back to top
Call Now ButtonBizi Arayınız >>>
Sohbeti Başlat
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?;
Powered by
Sahibinden.com